Ana Sayfa Yatırımcı İlişkileri Müşteri Hizmetleri Duyurular Dil Seçimi: TR/EN
FORMET
YANGIN SERİ
Çelik Kapı Üretiminde Lider Firma....

Formet Çelik Kapı,

Sektöründe 20 yıla yaklaşan deneyime sahip kurumsal yapısını tamamlamış, vizyonunu ve misyonunu müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş satış ve üretim anlamında Türkiye’nin en büyük çelik kapı üreticisidir.

Üretimini 32.000 m² si kapalı olan toplam 55.000 m² lik Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde entegre olarak gerçekleştirmektedir. Yıllık üretim kapasitesi 240.000 adedin üzerindedir. Türkiye geneline yayılmış yarı mamül ve tam mamül ürünler müşteriyle 300’ü aşkın showroomda ve Dünyanın 30 a yakın ülkesinde günde 3 ila 5 bin kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Patenti, teknik tasarımı ve geliştirilmesi Formet Çelik Kapı’ya ait olan, seçkin ve kaliteli ürünlerimizi AR-GE departmanımızın öderliğinde, konusunda uzman mühendis, teknisyen, satış elemanlarımızla dünya geneline sunmaktayız

Üretim süreçlerimiz ISO-9001 kalite güvencesi ile yönetilmekte olup öte yandan yangına 4 saat dayanabilen yangın kapılarımızla güvenliğinizi garanti altına almaktayız. Ürünlerimiz uluslararası akrediteye sahip birçok kalite ve güvenlik sertifikalarına sahiptir. Formet Çelik Kapı sürekli artan ihracat performansı ile ürünlerini Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve Ortadoğu’nun birçok ülkesinde son tüketiciye ulaştırmaktadır.

İşinizde başarı, yuvanızda mutluluk, kapınızda FORMET olması dileklerimizle…